Max de Kat is qua thema en eenvoudige spelregels heel geschikt voor een gezin met jonge kinderen. Ook als er hier visite is, wordt die regelmatig gevraagd een potje mee te doen. Boris kan de regels al aardig uitleggen en Aron vindt vooral het gooien met de dobbelstenen erg leuk :-)
Het ontwerp van de doos en de illustraties spreken mij niet zo aan, maar dat hindert het spelplezier niet. Het is gewoon ontzettend leuk om samen te proberen het spel te winnen, in plaats van dat je elkaar probeert af te troeven.
Zo nu en dan valt er helaas een slachtoffer onder de dieren, maar er bereikt altijd wel een dier de boom, zodat we kunnen eindigen met een high five: "yes, we hebben gewonnen!"

Wij kochten Max de Kat in de mooie beleef-winkel van
De LimonadeBrigade in Gorinchem. Daar hebben ze een heel assortiment aan coöperatieve spellen. Kom je niet in Gorinchem, dan kun je via de uitgever
Zonnespel alle verkooppunten vinden.